“БЕВ ПРОСТИТУТКА! Тоа беше моја професија, немав од што да живеам“ – изјава на Анџелина Џоли


Актерката Анџелина Џоли без срам откри која е најбизарната работа која некогаш ја сонувала. Имено, Џоли, неодамна се појави во емисија во која и беше поставено прашање, што е најлудата работа која некогаш ја сонувала.

Актерката на почетокот не можела да престане да се смее, а потоа наскоро признала дека сонувала дека е проститутка.

-“Бев проститутка. Не се сеќавам целосно на сонот, но знам дека тоа беше моја професија, бидејќи немав од што да преживеам. Кога се разбудив, се чувствував преплашено. За среќа, тој сон не се повтори” – изјави Анџелина низ смеа.

 

Извор: Espreso.rs


 

Leave a Reply