Откако изгуби 50 кг, Адел се појави во блуза неколку броеви поголема


Адел објави видео на својот Инстаграм профил за да и го честита роденденот на својата пријателка, манекенка и ќерка на Лионел Ричи, Никол Ричи.

На видеото, Никол може да се види како клечи на подот од кујната, скриена зад фрижидерот, и ја чека Адел за да ја исплаши. 

Сепак, она што им го привлече вниманието на нејзините следбеници е неверојатната трансформација на Адел. Таа носи црна дебела тренерка, која изгледа како да и е неколку броеви поголема. 

Да потсетиме, во последните четири години, Адел ослабе дури 50 килограми, а нејзиниот личен тренер изјави дека ослабела за себе и за семејството, а не за да ги задоволи другите. Тој исто така откри дека Адел работела напорно на својата линија и дека се придржува до строгиот режим на исхрана и редовно вежба.

 

Извор: index.hr

Leave a Reply